Obszary zastosowania

Duże projekty i wydarzenia

Możliwość stosowania dla grup 200 i więcej uczestników, czyni DI jedynym w swoim rodzaju narzędziem używanym przy starcie dużych projektów organizacyjnych, konferencji i procesów integracji pracowników.
Format warsztatu DI jest bardzo podobny w grupach 12-15 osobowych i tych z 200 i więcej uczestnikami. Facylitacja DI jest przewidywalna i daje prowadzącemu poczucie kontroli mimo wielkości gurpy. Wyjątkową cechą narzędzia jest też to, że nawet w bardzo dużych grupach pozwala ono odtworzyć intymność i skupienie charakteryzujące pracę w małych grupach roboczych; jednocześnie pozwala ono połączyć te cechy z humorem i kolektywną refleksją w której biorą udział wszyscy uczestnicy warsztatu, często z różnych oddziałów i poziomów organizacyjnych.

W praktyce oznacza to tani i efektywny czasowo (czas warsztatu to 1-1,5 godz., niezależnie od rozmiaru grupy) sposób na integrację pracowników i stworzenie wspólnej platformy komunikacji na początku dużych projektów czy wydarzeń dla całych oddziałów lub organizacji.

(Nasi konsultanci pomogą Państwu przygotować się do prowadzenia warsztatów dla dużych grup!)► CASE

Przykład zastosowania Diversity Icebreaker w celu "wystartowania" międzynarodowej konferencji.


 


Back