Materiały

Instrukcja Użytkownika i film

Wraz z pierwszym zamówieniem otrzymasz Instrukcję Użytkownika – praktyczny i szczegółowy przewodnik w prowadzeniu szkoleń Diversity Icebreaker.


Instrukcja Użytkownika

Zapoznanie się z Instrukcją Użytkownika to najprostszy i praktyczny sposób na przygotowanie się do przeprowadzenia Twojego pierwszego szkolenia DI. Instrukcja opisuje szkolenie krok po kroku, alternatywne sposoby prowadzenia procesu i praktyczne wskazówki nt. stosowania narzędzia w różnego rodzaju grupach.

Trenerzy i facylitatorzy doświadczeni w pracy z grupą będą w stanie poprowadzić szkolenie po zapoznaniu się z Instrukcją.

Instrukcja jest udostępniana w wersji cyfrowej i druku zamawiającemu kwestionariusze DI. Obecnie dostępna jest w językach angielskim, francuskim i norweskim – polskie tłumaczenie już wkrótce!

 

Film (na pamięci USB)

Nagranie autentycznego szkolenia przeprowadzonego przez twórcę narzędzia, Bjørna Z. Ekelunda. Nagranie bardzo dobrze oddaje to, jak warsztat Diversity Icebreaker wygląda w rzeczywistości i jest dla wielu trenerów świetną pomocą w przygotowaniu szkolenia.

Zawartość:
 

  • krótki trailer (2 minuty) który może być wykorzystywany w prezentacji sprzedażowej dla klientów
  • nagranie (32 minuty) z autentycznego szkolenia DI z wyodrębnionymi różnymi fazami warsztatu korespondującymi z Instrukcją Użytkownika
Back