Klienci

Cytaty

Przeczytaj co nasi klienci i trenerzy używający narzędzia mówią o pozytywnych efektach i skuteczności Diversity Icebreaker.

„Używamy Diversity Icebreaker na różnych etapach programu rozwoju liderów w naszej organizacji oraz przy tworzeniu zespołów. Narzędzie w świetny sposób pokazuje jak się różnimy i jak tworzona jest dynamika procesów grupowych. A także – co jest równie ważne – generuje dużo pozytywnej energii!”

Marthe Sondov
Wiceprezydent HR ds. przywództwa, kultury i dopasowania zespołów
Aker Solutions„Diversity Icebreaker stał się dużym ‘hitem’ w naszej organizacji, ponieważ jest narzędziem intuicyjnym, nieskomplikowanym i dostarczającym uczestnikom dużo zabawy. Menadżerzy obecni na szkoleniu w roli uczestników, często realizują później szkolenie w swoich oddziałach.
Stosowaliśmy szkolenie jako event otwierający duże projekty, z bardzo wieloma uczestnikami jednocześnie; jak i do sesji team-buildingowych dla mniejszych zespołów, a także jako proste ćwiczenie integrujące.

Z perspektywy działu HR, nasze doświadczenia wskazują, że Diversity Icebreaker przynosi znaczące rezultaty wobec tego jak nieskomplikowane i mało wymagające od trenera i uczestników jest to narzędzie.

Doceniamy również elastyczność narzędzia: pozwala ono skierować uwagę i refleksje grupy na te kwestie, które są dla niej najważniejsze w danej sytuacji.”

Katherine Nordtømme
Starszy doradca strategiczny ds. rozwoju zasobów ludzkich
Telenor Norge AS

„Właśnie zastosowałem DI z 30 liderami w Azji. Świetna zabawa, ale i bardzo interesujące efekty do zaobserwowania w poszczególnych grupach:

- Zieloni zapełnili swój arkusz nieustrukturyzowanymi pomysłami w ciągu 5 minut, znudzili się i wymknęli się z pokoju szkoleniowego by zaraz powrócić.

- Niebiescy stwierdzili, że na początku potrzebują czasu na indywidualną refleksję i zapoznanie się z materiałami, usiedli więc oddzielnie i przestudiowali Personal Workbook, zanim ostrożnie zabrali się do ustrukturyzowanych opisów kolorów. Maksymalnie 3 punkty na kolor.

- Czerwoni nie ukończyli zadania, ponieważ mieli tyle tematów do przedyskutowania.”

Yngvar Sjoner,
Det Norske Veritas
Wiceprezydent
Przywództwo i Rozwój organizacyjny


________________________________________________________________________________
„Wierzcie mi, jeśli widzisz, że prezydent dużej, Chińskiej sieci detalicznej śmieje się i uczestniczy pełnym sercem w szkoleniu, to wiesz, że użyłeś dobrego narzędzia. ŚWIETNA ROBOTA!”

Donald D. White
Profesor Emeritus Zarządzania
Dyrektor Executive Forum Arkansas
Walton College of Business
Uniwersytet Arkansas


____________________________________
Back